Aluprof
Kontakt
Alumarc s.r.o.
Lučina 8
739 39 Lučina

E-mail:info@alumarc.cz
Obchodní zastoupení
Ke stažení
certifikat 1
Certifikace dle
ČSN EN ISO 9001
Skip Navigation LinksÚvodAluprofHliníková okna a dveřeMB-45 OFFICE systém pevných a otvíravých dělicích stěn

Aluprof

MB-45 OFFICE systém pevných a otvíravých dělicích stěn

Nový


Systém pevných a dveřmi vybavených dělicích stěn MB-45 OFFICE je určen ke zhotovování vnitřních příček, jejichž charakteristickou vlastností je to, že nosným prvkem konstrukce může být kalené sklo. S ohledem na univerzálnost a velké možnosti zástavby vysokých místností je systém MB-45 OFFICE určen pro zhotovování lehkých a zároveň pevných dělicích příček v konferenčních a kancelářských místnostech se zřetelně označenými dveřmi. Z prvků tohoto systému lze zhotovit pevné stěny a celoskleněná dveřní křídla (otvíravá a kyvná).

Konstrukční hloubka profilů činí 45 mm, čili je stejná jako hloubka všech úhelníků rámů a sloupků bázového systému MB-45. Obě tato řešení jsou plně kompatibilní, díky čemuž lze téměř libovolně spojovat profily obou systémů. Systém MB-45 OFFICE je založen na několika základních kompozitních profilech, které po utažení vhodných adaptačních profilů mohou splňovat funkci okenního rámu, dveřního rámu, příčky nebo sloupku. Lze v něm používat závěsy, zámky a samozavírače firem Aluprof, Geze a WSS. Funkčnost této verze systému MB-45 umožňuje změnit uspořádání interiéru provedením demontáže spojů a jejich opětovnou montáží se změnou např. úhlu zástavby nebo jejich funkce.

V konstrukci MB-45 OFFICE lze používat výplně a skla různého typu, jak jednoduchá, tak i izolační, o tloušťkách v rozsahu 2–25 mm. K tomuto systému jsou určena zejména velkorozměrová kalená skla o tloušťkách 8, 10 a 12 mm. Montují se pomocí lišt a zasklívacího těsnění.



 

Alumarc s.r.o. Lučina 8, 739 39 Lučina
Tel.: (+420) 558 689 004, Fax: (+420) 558 689 004, E-mail: info@alumarc.cz