Aluprof
Kontakt
Alumarc s.r.o.
Lučina 8
739 39 Lučina

E-mail:info@alumarc.cz
Obchodní zastoupení
Ke stažení
certifikat 1
Certifikace dle
ČSN EN ISO 9001
Skip Navigation LinksÚvodAluprofHliníková okna a dveřeMB-59S s tepelnou izolací

Aluprof

MB-59S s tepelnou izolací

MB-59S slouží k provádění vnějších konstrukcí s požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci, např. různé typy oken, dveří, větrolamů, vitrín a plošných konstrukcí. Konstrukční hloubka profilů oken je 50 mm pro rámy a 59 mm pro křídla. Konstrukční hloubka profilů dveří je jak pro rámy tak pro křídla 50 mm. Tímto získáme lícování křídel s rámem jak z vnější, tak z vnitřní strany. 

 

Skoro všechny okenní a dveřní profily mají tříkomorovou konstrukci, kde střední komora slouží jako izolační komora mezi izolačními vložkami. Díky tomuto řešení se podařilo získat štíhlé, ekonomické a pevné profily. Systém spojení pomocí izolační vložky dovoluje použití dvoukomorových profilů – jiných vevnitř a jiných vně pláště. V systému jsou použity profilované tepelné vložky ve tvaru "omega" z materiálu polyamid zpevněného skleněným vláknem. Tvar vložek zvyšuje tuhost profilů v porovnání k plochým vložkám a usnadňuje odvodnění profilů

.

Součinitel prostupu tepla Uf od 2,25 W/m2K u oken a od 2,58 W/m2K u dveří. Použité výplně mohou mít tloušťku 4–40 mm v křídlech oken a 4–31 mm ve dveřích, vitrínách a pevných oknech.

 

Jednou ze základních výhod hliníkového systému MB-59S je volnost ve výběru kování a způsobu jejich montáže. Konstrukce profilů díky použitým speciálním drážkám dovoluje bez opracování připevňovat různé typy závěsů, pantů a zámků. Dveře mohou být vybaveny tradičními panty.

 

Profily jsou přizpůsobeny pro obvodová kování a spoje shodné se standardy EURO. Konstrukce profilů díky použitým speciálním drážkám dovoluje bez opracování připevňovat různé typy závěsů, pantů a zámků.

 

Předností prezentované konstrukce hliníkového systému je také možnost ohýbání profilů, provedení různých druhů oblouků a obloukových konstrukcí.Alumarc s.r.o. Lučina 8, 739 39 Lučina
Tel.: (+420) 558 689 004, Fax: (+420) 558 689 004, E-mail: info@alumarc.cz