Aluprof
Kontakt
Alumarc s.r.o.
Lučina 8
739 39 Lučina

E-mail:info@alumarc.cz
Obchodní zastoupení
Ke stažení
certifikat 1
Certifikace dle
ČSN EN ISO 9001

Aluprof

MB-70CW studeno-teplá

Studeno-teplá fasáda z oken MB-70 CW využívá systém konstrukce hliníkových oken o zvýšené tepelné izolaci MB-70. Slouží ke stavbě vnějších plášťů železobetonových nebo zděných konstrukcí s okenními otvory. 

 

U fasády tohoto typu jsou dvě oblasti, tzv. "studená" a "teplá". Teplou oblastí jsou tepelně izolovaná hliníková okna montovaná v okenních otvorech před lícem fasády. Studenou oblastí jsou meziokenní pásy chránící konstrukci a tepelnou izolaci (např.minerální vlnu) před atmosférickými vlivy.

 

Použití tohoto systému značně zkracuje dobu stavby z důvodu možnosti "uzavření" okenních otvorů před provedením meziokenních pasů a vnější fasády.

 

Konstrukce MB-70CW je charakteristická velmi dobrou tepelnou a akustickou izolací (rámcová skupina 1), splňuje také estetické požadavky tohoto typu fasád tzn. při pohledu z vnějšku není viditelný rozdíl ve vzhledu oblastí "studených" a "teplých" a mezi pevnými a otevíranými prvky. Pásy viditelných hliníkových profilů při pohledu z vnější strany jsou výjimečně úzké, jejich šíře je 78,5 mm, díky tomu konstrukce působí lehkým a štíhlým dojmem.Alumarc s.r.o. Lučina 8, 739 39 Lučina
Tel.: (+420) 558 689 004, Fax: (+420) 558 689 004, E-mail: info@alumarc.cz