Aluprof
Kontakt
Alumarc s.r.o.
Lučina 8
739 39 Lučina

E-mail:info@alumarc.cz
Obchodní zastoupení
Ke stažení
certifikat 1
Certifikace dle
ČSN EN ISO 9001
Skip Navigation LinksÚvodAluprofHliníková okna a dveřeMB-EXPO Mobile mobilní dělicí stěny s upínacími profily

Aluprof

MB-EXPO Mobile mobilní dělicí stěny s upínacími profily

Nový

MB-EXPO MOBILE je systém vnitřních dělicích stěn, ze kterých lze zhotovit vysoce kvalitní segmenty zasunovacích dveří – harmonikových a skládacích. S ohledem na možnosti zástavby vysokých místností a získání široce otevíraných dveří se budou dokonale osvědčovat v obchodech, obchodních galeriích, tržnicích a také v kancelářských místnostech.

K systému MB-EXPO Mobile patří profily o výšce 100 mm a konstrukční hloubce 35 mm. Tato hloubka je pevná bez ohledu na tloušťku skel. Maximální výška dveřních panelů činí 4 m a jejich maximální šířka 1,5 m. Lze v nich používat kalená skla o tloušťkách: 8, 10 a 12 mm. Základní předností tohoto systému je možnost snadné změny funkčnosti místností a rozdělení plochy interiérů.

Úhelníky systému MB-EXPO Mobile jsou přizpůsobeny upevnění, s minimálními úpravami (zámků, závěsů, pantů zasunovacích systémů) firem Aluprof a Geze. Za účelem zvýšení těsnosti křídla lze použít spodní kartáčové těsnění pro profily o výšce 100 mm. Skla představují nosné prvky konstrukce, a používají se tedy ve svislém systému. Způsob jejich připevnění je obdobný jako bázová verze tohoto systému: upnutí v horní sestavě profilů. Zasklívací těsnění zůstává neviditelné z obou stran zástavby. Společně s bázovým systémem MB-EXPO se vyskytují v bohaté škále barev a navíc jejich předností je jednoduchá prefabrikace a montáž na stavbě. 

Alumarc s.r.o. Lučina 8, 739 39 Lučina
Tel.: (+420) 558 689 004, Fax: (+420) 558 689 004, E-mail: info@alumarc.cz