Aluprof
Kontakt
Alumarc s.r.o.
Lučina 8
739 39 Lučina

E-mail:info@alumarc.cz
Obchodní zastoupení
Ke stažení
certifikat 1
Certifikace dle
ČSN EN ISO 9001
Skip Navigation LinksÚvodAluprofHliníková okna a dveřeMB-EXPO systém pevných a otvíravých dělicích stěn s upínacími profily

Aluprof

MB-EXPO systém pevných a otvíravých dělicích stěn s upínacími profily

Nový

Systém pevných a mobilních dělicích stěn MB-EXPO je určen ke zhotovování vnitřních přepážek, jejichž charakteristickou vlastností je to, že nosným prvkem konstrukce je kalené sklo připevněné v upínacích profilech. Z jeho prvků lze zhotovit pevné dělicí stěny, celoskleněné otvíravé a výkyvné dveře a segmenty zasunovacích dveří – harmonikových a skládacích. Konstrukce tohoto typu se nejčastěji používají v obchodních centrech a kancelářských budovách.

Systém MB-EXPO umožňuje zhotovení zástavby s maximální výškou asi 4 m, maximální šířka dveřních křídel činí 1,4 m. Systém má dvě skupiny profilů o různých výškách (počítáno od úrovně podlahy): nízké – 36 mm a vysoké – 100 mm. Konstrukční hloubka úhelníků činí 33 mm pro nízké profily a 35 mm pro vysoké profily, existuje však možnost jejího sjednocení použitím širších ozdobných profilů.

U tohoto systému lze používat kalené sklo o tloušťkách: 8, 10 a 12 mm. Zasklívací těsnění je neviditelné z obou stran zástavby. Výšku profilů a hloubku zástavby lze zvětšit použitím prodloužených nebo rozšířených ozdobných profilů.

Použití systému MB-EXPO umožňuje snadněji změnit funkčnost místností a rozdělit plochu interiéru, máme také možnost různé povrchové úpravy hliníkových zdobených profilů z obou stran zástavby (tzv. dvojbarva) a použití nerezových lišt. U profilů o výšce 100 mm lze použít spodní kartáčové těsnění za účelem zvýšení těsnosti křídla. Důležitou předností tohoto systému je jeho univerzálnost a možnost montáže kování mnoha firem. 

Alumarc s.r.o. Lučina 8, 739 39 Lučina
Tel.: (+420) 558 689 004, Fax: (+420) 558 689 004, E-mail: info@alumarc.cz