Aluprof
Kontakt
Alumarc s.r.o.
Lučina 8
739 39 Lučina

E-mail:info@alumarc.cz
Obchodní zastoupení
Ke stažení
certifikat 1
Certifikace dle
ČSN EN ISO 9001
Skip Navigation LinksÚvodAluprofOstatní systémyVnitřní příčky MB-EXPO a MB-EXPO Mobile

Aluprof

Vnitřní příčky MB-EXPO a MB-EXPO Mobile

Systém MB-EXPO jsou vkusné, skleněné dělicí příčky určené pro konstruování vnitřní zástavby různého druhu s celoskleněnými dveřmi, jejichž úkolem je oddělení a izolování od hluku vyčleněných ploch bez současného vizuálního omezení zastavěného interiéru.


MB-EXPO MOBILE je systém vnitřních příček, ze kterých lze zhotovit vysoce kvalitní segmenty garážových vrat – stahovacích a skládacích. S ohledem na možnost zástavby vysokých místností (asi 4 m) a dosažení široce otevíraných dveří se oba systémy dokonale osvědčí jak v obchodech, obchodních galeriích a tržnicích, tak i v kancelářských prostorech.


Profily systémů MB-EXPO a MB-EXPO MOBILE jsou přizpůsobeny pro montáž (s minimálními úpravami) kování (zámků, závěsů, pantů garážových systémů) firem Aluprof a Geze. Skla tvoří nosné prvky konstrukce a zasklívací těsnění zůstává neviditelné z obou stran zástavby. Oba systémy se vyskytují v bohaté škále barev a navíc jejich předností je jednoduchá prefabrikace a montáž.Alumarc s.r.o. Lučina 8, 739 39 Lučina
Tel.: (+420) 558 689 004, Fax: (+420) 558 689 004, E-mail: info@alumarc.cz