Aluprof
Kontakt
Alumarc s.r.o.
Lučina 8
739 39 Lučina

E-mail:info@alumarc.cz
Obchodní zastoupení
Ke stažení
certifikat 1
Certifikace dle
ČSN EN ISO 9001
Skip Navigation LinksÚvodAluprofPosuvné systémyPosuvna okna MB-23P

Aluprof

Posuvna okna MB-23P

Posuvná okna MB-23P je hliníkový systém určený k zástavbě balkónových lodžií. Základním principem tohoto systému jsou posuvná okna v horizontální rovině. Hotová konstrukce brání balkonový prostor proti nepříznivým atmosférickým vlivům tzn. před větrem, deštěm, sněhem a také i proti hluku a vnějším nečistotám. Konstrukce systému MB-23P rovněž ztěžuje možnost vloupaní, což je zvlášť důležité pro přízemní byty. 

 

Konstrukční hloubka profilu je  53 mm (zárubeň) a 23 mm (křidlo). Jelikož je konstrukce provedená v systému MB-23P určena pro venkovní použití, obsahuje efektivní systém odvádění vody a ventilaci skelní komory a také ventilaci z komory mezi křídlem a zárubní. Okenní křídla mohou být zasklena jednoduchým sklem o tloušťce 4–8 mm nebo bezpečnostním sklem o tloušťce 6,4 mm. Tloušťka skla je volená podle výšky, ve které se nachází balkón, podle toho, kde je lokalizován a jakých rozměrů je okenní křídlo.

 

Systém MB-23P je možné použít jak v případě již existujících balkonů tak i nově vzniklých, a to i u balkonů složitějších tvarů. Díky využití profilů systému okenně-dveřního MB-45 existuje možnost provedeni mezi jednotnými díly úhlových spojů, v různých variantách. Takto udělaná zástavba se charakterizuje jednoduchou a rychlou výrobou díky eliminaci obtížných mechanických opracovávání, což má za následek snížení finální ceny.Alumarc s.r.o. Lučina 8, 739 39 Lučina
Tel.: (+420) 558 689 004, Fax: (+420) 558 689 004, E-mail: info@alumarc.cz