Aluprof
Kontakt
Alumarc s.r.o.
Lučina 8
739 39 Lučina

E-mail:info@alumarc.cz
Obchodní zastoupení
Ke stažení
certifikat 1
Certifikace dle
ČSN EN ISO 9001

Aluprof

MB-SR50N RW střešní okno

Tato okna jsou určena k montáži na střechy o sklonu od 10° do 40° od roviny a mohou být využity také jako ventilační klapky.

 

Nosné hliníkové profily použité ve střešním okně jsou tříkomorové, izolované polyamidovými pásy, což zajišťuje jejich odolnost, tuhost a tepelnou izolaci. Okna splňují tepelné požadavky pro materiálovou skupinu 2.1 podle DIN 4108.

 

Hliníkové profily jsou tak tvarovány, aby okno nevystupovalo nad plochu střechy.

 

Střešní okno je vybaveno efektivním drenážním a ventilačním systémem. Krycí lišta z vnější strany je zároveň okapem pro dešťovou vodu, z vnitřní strany je velmi blízko skla proto, aby byl ulehčen odtok vody. Z vnější strany je okno dodatečně vybaveno speciální hliníkovou drážkou sloužící ke sběru vody z vnitřní strany skla.

 

Z důvodu zajištění vysoké těsnosti okna jsou použita těsnění z materiálu EPDM. Panty jsou ukryty v profilech, díky tomu nejsou náchylné na atmosférické vlivy, což prodlužuje jejich životnost.

 

Okno je přizpůsobené pro širokou nabídku zámků používaných na trhu. Jsou to jak mechanizmy řetězové, tak čepové.

 

Maximální možná šíře okna je 1,5 m, výška 2 m. Maximální povrch skla nemůže být větší než 2,1 m2. Je možné použít izolační dvojskla o tloušťce od 10 do 32 mm. Váha okna je omezena technickými parametry použitého mechanizmu otvírání a nemůže být vyšší než 100 kg.  


Alumarc s.r.o. Lučina 8, 739 39 Lučina
Tel.: (+420) 558 689 004, Fax: (+420) 558 689 004, E-mail: info@alumarc.cz