Aluprof
Kontakt
Alumarc s.r.o.
Lučina 8
739 39 Lučina

E-mail:info@alumarc.cz
Obchodní zastoupení
Ke stažení
certifikat 1
Certifikace dle
ČSN EN ISO 9001
Skip Navigation LinksÚvodAluprofZasklívání lodžií

Aluprof

Zasklívání lodžií

Využíváte svůj balkón nebo lodžii celoročně? Že záleží na počasí? Ano máte pravdu. Většína lidí využívá svůj balkón jen v letních měsících a přitom stačí tak málo. Nenechte se omezovat rozmary počasí a využívejte svůj balkón nebo lodžii celoročně. Pozitiv, která zasklení lodžie přináší je mnoho. Omezení hluku, zabránění vnikání prachu, ochrana před deštěm a sněhem a také významné úspory tepla. Díky těmto užitným vlastnostem získává zasklívání lodžií a balkonů stále větší oblibu u lidí, kteří chtějí zvýšit komfort svého bytu nebo domu. Další výhodou zasklívání lodžií je až třicetiprocentní úspora za vytápění, která Vaše náklady na zasklení vrátí.

K zasklívání lodžií se využívá hliníkového systému MB-23P. Základním principem tohoto systému jsou posouvací okna v horizontální rovině. Hotová konstrukce brání otevřený prostor balkónu proti nepříznivým atmosférickým vlivům, proti hluku a vnějším nečistotám. Konstrukce systému MB-23P rovněž ztěžují možnost vloupaní, což je zvlášť důležité pro přízemní byty.

Konstrukční hloubka profilu je 53 mm (zárubeň) a 23 mm (křidlo). Konstrukce provedená v systému MB- obsahuje efektivní systém odvádění vody a ventilaci skelní komory a také z komory mezi křídlem a zárubní. Okenní křídla mohou být zasklená jednoduchým sklem o tloušťce 4 - 8 mm nebo bezpečnostním sklem o tloušťce 6,4mm. Tloušťka skla je volena podle výšky, ve které se balkón nachází, kde je lokalizován a jakých rozměru je okenní křidlo.

Související odkazy

Alumarc s.r.o. Lučina 8, 739 39 Lučina
Tel.: (+420) 558 689 004, Fax: (+420) 558 689 004, E-mail: info@alumarc.cz