Aluprof
Kontakt
Alumarc s.r.o.
Lučina 8
739 39 Lučina

E-mail:info@alumarc.cz
Obchodní zastoupení
Ke stažení
certifikat 1
Certifikace dle
ČSN EN ISO 9001
Skip Navigation LinksÚvodO firmě

O firmě

O nás

Společnost Alumarc s.r.o. se specializuje na zpracování hliníkových profilů, především výrobků společnosti Aluprof, která patří mezi lídry ve zpracování hliníkových profilů. Neustálé inovace a nové řady produktového portfolia refletují stále náročnější požadavky na tepelně izolační, estetické a užitné vlastnosti. Naše roduktové portfolio tak nabízí širokou škálu technických možností, tepelně-izolačních vlastností, reaguje na požadavky bezpečnostní a protipožární. Naši projektanti navrhnou a optimalizují jakýkoliv návrh architekta či investora. V oblasti hliníkových systémů neexistuje skoro žádná omezení, a vždy se najde varianta, jak splnit architektonické požadavky projektu a zároveň splnit přání a představy investora.
 Naše výrobní zázemí disponuje nejmodernějšími CNC stroji, výrobní procesy jsou řízeny a certifikovány dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Produktové portfolio

Společnost Alumarc s.r.o. se specializuje na výrobu lehkých obvodových plášťů, oken a dveří, prosklených střech, átrií, zimních zahrad, lehkého hliníkového zábradlí a automatických dveří. V současné době jsou již hliníkové profily využívány i pro pasivní typy oken a dveří, a to hlavně díky profilové řadě MB 86. Zejména varianta AERO díky dodatečné izolaci z aerogelu nabízí vynikající tepelnou izolaci vhodnou pro nízkoenergetický standard.

Geografická působnost

Společnost Alumarc s.r.o. působí na celém území české a slovenské republiky, v posledním roce umožnila kvalita nabízených výrobků a služeb vstup i na náročný německý trh.

Související odkazy

Alumarc s.r.o. Lučina 8, 739 39 Lučina
Tel.: (+420) 558 689 004, Fax: (+420) 558 689 004, E-mail: info@alumarc.cz